Zróbmy coś razem

Pytania, pytania, pytania…

Masz nowy aparat i nie bardzo wiesz „z czym to się je”? A może masz już dość fotografowania w trybie AUTO i pozostawiania decyzji sprzętowi? Zastanawiasz się co znaczą „magiczne” litery jak P, Tv, Av, M, AF/MF, DOF, VC/IS… tryby pomiaru, ISO, f-stop… i po co to wszystko? Hmm… A może to już wiesz, chcesz zacząć fotografować bardziej świadomie, ale nie bardzo wiesz jak wgryźć się w temat?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to jesteś we właściwym miejscu.
Pomogę Ci w nauce obsługi aparatu fotograficznego jak i podstaw fotografowania! Jedyne co musisz posiadać to sprzęt pozwalający na pewne manualne ustawienia oraz… chęci 🙂

Co dalej?

No dobrze. Może być też tak, że powyższe już znasz. Wiesz gdzie jest spust migawki, wiesz co to trójkąt ekspozycji, znasz podstawy kompozycji, fotografujesz, masz materiał, ale przecież to nie koniec… Fotografię trzeba jeszcze wywołać… Jeśli zechcesz, zabiorę Cię w podróż do cyfrowej ciemni gdzie poznasz podstawy obsługi najpopularniejszej aplikacji do zarządzania katalogiem fotografii i, co równie ważne, obróbki tychże – Adobe Lightroom (aplikację w wersji próbnej możesz pobrać ze strony Adobe).

Pro Publico Bono?

Oczywiście, istnieje możliwość współpracy z organizacjami na zasadach Pro Publico Bono.

Jakieś inne opcje?

Jak najbardziej. Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy – wystarczy zapytać 🙂

Jestem na tak!

Skoro tak, to zapraszam do kontaktu przez formularz lub mailowo.